FIRMA "MAZ"
Remonty mieszkań

tel.kom. 788-367-165
E-mail: firma_maz@o2.pl
 

Proponuję Państwu usługi remontowo-budowlane w pełnym zakresie. Aranżację wnętrz według projektu architektonicznego oraz dowolnej aranżacji inwestora. Usługi świadczę od ponad 10 lat. Wieloletnia działalność na rynku krajowym i zagranicznym pozwoliła mi zdobyć bogate doświadczenie. Podejmuję się drobnych remontów jak i przedsięwzięć dla instytucji.

Często bywa tak, iż Klienci planujący remont niewiele wiedzą na ten temat. Nie wiedzą co mogliby zrobić, aby uczynić swoje mieszkanie ciekawszym i ładniejszym. Polegają na tanich wykonawcach z napisanych odręcznie ogłoszeń na słupach, które zawierają ofertę podstawową i mimo to często dla nich niewykonalną. Planując remont należy wziąć pod uwagę kilka ważnych czynników. Podstawowym czynnikiem jest oczywiœcie zdolnoœść finansowa, a kolejnym - dobór odpowiedniego wykonawcy. Wykonawcy z pasją, dla którego remont nie jest tylko zwykłym remontem, a raczej procesem twórczym. Dotyczy to szczególnie prac wykończeniowych, do których wykonania niezbędna jest precyzja i zmysł artystyczny. Z przyjemnością mogę posłużyć Państwu wykonaniem niebanalnego remontu. Moje usługi obejmują większość czynnoœści remontowych, począwszy od wylewek betonowych, a skończywszy na wykończeniowych takich jak układanie glazury, malowanie i zdobienie.

Fakt, iż posiadam wrodzone zdolności manualne, czyni ze mnie wykonawcę, który potrafi szczególnie zadbać o efekt końcowy remontu. Poza typowymi czynnościami remontowymi wykonuję zabudowy kominków, upiększam ściany i podłogi mozaiką, wykonuję tynki ozdobne, reliefy , stiuki, imitacje trawertynów, imitacje witraży, szablony, ornamenty, zdobienia z kamienia naturalnego i sztucznego. Maluj궜ciany tradycyjnie i z zastosowaniem technik ozdobnych, dobieram kolory. Oferuję malarstwo sztalugowe, ścienne, rysunki, portrety, szablony, ręcznie ozdabiam szkło i glazurę. Maluję i wypalam wzory dekoracyjne. W przeszłości pracowałem 2 lata jako dekorator w pracowni plastycznej, pięć lat projektowałem i wykonywałem reklamę wizualną, na krótki czas zagoœściłem w pracowni projektowania obuwia i w pracowni ozdób szklanych. Kolejne 10 lat to praca przy wykańczaniu mieszkań, głównie za granicą. Ciągle korzystam z tych doświadczeń remontując i ozdabiając mieszkania.

Zapraszam Państwa do zapoznania się ze szczegółową ofertą, a część moich prac i projektów zobaczą Państwo w realizacjach.Wszelkie Prawa Zastrzeżone 2009 MAZ Projekt i wykonanie
Adrian Zieliński